Get Adobe Flash player

2013-11-30

Jau nuo šiandien galite įsigyti HYPOXI® dovanų kuponus ir nustebinti savo artimą žmogų! Tai puiki dovana švenčių proga!

2012-07-12

Junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio ir pirmieji gaukite visas naujienas, naudingus patarimus bei specialius pasiūlymus!


DĖMESIO! PARDUODAME arba IŠNUOMOJAME HYPOXI® STUDIJĄ SU VISA ĮRANGA!

Susidomėjusius prašome skambinti šiuo tel. nr.: +370 693 99 399

Pažiūrėkite mūsų naują kainoraštį - mes sumažinome kainas!

Ateik su draugu (-e) ir gaukite abu dar 10% nuolaidą!

Naująsias kainas galite rasti čia

Mieli klientai, pranešame, jog PRATĘSIAMAS HYPOXI Studijos Vilniuje DARBO LAIKAS . Studija veiks iki š.m. BIRŽELIO 1 d.

Turite paskutinę progą pasimėgauti unikaliomis HYPOXI procedūromis. Laukiame Jūsų!

 

Kodėl HYPOXI®?

Tarptautiniu mastu patvirtinta, kad HYPOXI® yra vienas veiksmingiausių pastaraisiais metais rinkoje pasirodžiusių tikslinių riebalų naikinimo bei celiulito mažinimo būdų. Nuo jo taikymo pradžios iki šiol tūkstančiai pasaulio gyventojų – vyrų ir moterų – jau patyrė HYPOXI® teikiamą naudą.

 

HYPOXI® pradininkas Dr. Norbert Egger suprato, kad, jeigu jam pavyktų stimuliuoti kraujo tėkmę į konkrečią kūno vietą, jis galėtų padidinti riebalų rūgščių skaidymo greitį toje vietoje. Jis taip pat žinojo, kad fizinis aktyvumas yra labai svarbus riebalų deginimui. Todėl Dr. Egger ir jo gydytojų komanda pasiryžo sukurti prietaisą, kuriame būtų derinama mankšta kartu su vakumine terapija, prietaisą, kuris galėtų padidinti kraujo tėkmę į tam tikras kūno vietas.

 

HYPOXI® metodas yra pirmoji moksliniais metodais sukurta terapija, kuri, kaip įrodyta, gali būti naudojama siekiant manipuliuoti natūralios organizmo kraujo apytakos procesais, kad būtų pagreitintas riebalų deginimas tose vietose, kur sunkiausia atsikratyti riebalų pertekliaus. Nepriklausomais tyrimais įrodyta, kad HYPOXI® metodą lieknėjimui naudojantys klientai iki 3 kartų greičiau sumažina apimtį tikslinėse vietose, negu tie, kurie užsiima tradicine mankšta, sportu ar masažu.